105 m2 Çift Katlı Prefabrik Ev

■ 105 m2   Çift Katlı Prefabrik Ev;

■ Prefabrik evlerin üretimi, her iklim koşuluna göre yapılabilmektedir. Bu yüzden, prefabrik evi farklı amaçlarınız için kullanmanız mümkündür.

■ Prefabrik evler, size zamandan tasarruf sağlayan konut tipleridir. Ortalama olarak 15-30 günde tüm işlerin tamamlanarak konutunuz teslim edilir. Prefabrik evlerin yapımında kullanılan çelik ve pvc karışımlı malzemeler hafif ve esnek yapıdadır. Prefabrik evlerin şekli ve tasarımı sizin isteğinize bağlıdır.

■ Prefabrik evlerde kullanılan malzemeler yanmaz, suya dayanıklı ve çevreye zarar vermeyen ürünlerdir. Prefabrik evlerin üzerinde değişiklikler yapılabilir. Dış cephe kaplamalar istenilen şekilde boyanabilir. Aynı zamanda ahşap, tuğla ve taş şeklindeki dekoratif uygulamalar da yapılabilir. Prefabrik evlere sonradan eklemeler yapılarak genişletmek mümkün olmakla beraber hasar durumunda parçaların değişim ve tamiri oldukça kolay olmaktadır.

■ Prefabrik evlerin evlerin yerini değiştirmek istediğinizde oradan taşıtıp başka bir yere monte ettirme şansınız vardır.

■ Prefabrik evler ekonomiktir. Dğer konut tiplerine göre düşük maliyetlidir. Aynı zamanda bu evlerin bakım maliyetleri de yine diğerlerine göre çok uygundur.

■ Belediye işlemleri kolay ve daha az masraflıdır. Yapının malzemeleri arasında trapez sac, single ve kiremit çeşitleri, zemin için atılan grobeton veya rayda temel kullanılmaktadır. Bu nedenle bu prefabrik evler diğer yapılara göre daha esnektir. Zemin kaymalarına, depreme daha dayanıklıdır.