53 m2 Tek Katlı Prefabrik Konut

■ 53 m2   Tek Katlı Prefabrik Konut;

■ Tek Katlı Prefabrik Konutlerin üretimi, her iklim koşuluna göre yapılabilmektedir. Bu yüzden, Tek Katlı Prefabrik Konuti farklı amaçlarınız için kullanmanız mümkündür.

■ Tek Katlı Prefabrik Konutler, size zamandan tasarruf sağlayan konut tipleridir. Ortalama olarak 15-30 günde tüm işlerin tamamlanarak konutunuz teslim edilir. Tek Katlı Prefabrik Konutlerin yapımında kullanılan çelik ve pvc karışımlı malzemeler hafif ve esnek yapıdadır. Tek Katlı Prefabrik Konutlerin şekli ve tasarımı sizin isteğinize bağlıdır.

■ Tek Katlı Prefabrik Konutlerde kullanılan malzemeler yanmaz, suya dayanıklı ve çevreye zarar vermeyen ürünlerdir. Tek Katlı Prefabrik Konutlerin üzerinde değişiklikler yapılabilir. Dış cephe kaplamalar istenilen şekilde boyanabilir. Aynı zamanda ahşap, tuğla ve taş şeklindeki dekoratif uygulamalar da yapılabilir. Tek Katlı Prefabrik Konutlere sonradan eklemeler yapılarak genişletmek mümkün olmakla beraber hasar durumunda parçaların değişim ve tamiri oldukça kolay olmaktadır.

■ Tek Katlı Prefabrik Konutlerin evlerin yerini değiştirmek istediğinizde oradan taşıtıp başka bir yere monte ettirme şansınız vardır.

■ Tek Katlı Prefabrik Konutler ekonomiktir. Dğer konut tiplerine göre düşük maliyetlidir. Aynı zamanda bu evlerin bakım maliyetleri de yine diğerlerine göre çok uygundur.

■ Belediye işlemleri kolay ve daha az masraflıdır. Yapının malzemeleri arasında trapez sac, single ve kiremit çeşitleri, zemin için atılan grobeton veya rayda temel kullanılmaktadır. Bu nedenle bu Tek Katlı Prefabrik Konutler diğer yapılara göre daha esnektir. Zemin kaymalarına, depreme daha dayanıklıdır.